O nas 
       Zaczęło się jak to się zwykle zaczyna. Po skończeniu szkół technicznych (studiów w kilku przypadkach) każdy z nas znalazł swoje miejsce przy stałej pracy gdzie doskonalił swoje umiejętności i warsztat.
 
       Spotykaliśmy się często przy różnych okazjach i szybko okazało się że lubimy prywatnie i zawodowo podobne rzeczy. Fajne samochody i praca przy nich kręciły nas więc było sporo wspólnych tematów, wzajemnych rad oraz pomocy wieczorami we własnych garażach.
 
       Szybko okazało się jednak że chcemy i wiedzieć i robić więcej, fajniejszych i bardziej nowoczesnych projektów.
 
       
       Zajęło to trochę czasu i stało się…
 
       
       Od kilku lat pracujemy we wspólnym warsztacie którego obecną specjalizacją jest ‘nadawanie indywidualnego charakteru’ różnym przedmiotom.
 
       Zaczynaliśmy od samochodów: niektóre elementy karoserii i wnętrza. Równolegle rozpoczęliśmy detailing elementów wyposażenia sklepów firmowych, salonów usługowych, restauracji, domów weselnych i innych, w których zarówno estetyka jak i niekonwencjonalnie wykończenie wnętrz oraz ich ozdoby stanowią jeden z ważniejszych elementów wizerunku danej marki.
 
    
       Realizujemy również coraz więcej projektów dla agencji eventowych i reklamowych oraz dla dekoratorów wnętrz.


 
       Nasz zespół to kilkoro stosunkowo młodych, pełnych energii osób, którym każdy nowy dobrze wykonany projekt / zlecenie daje satysfakcję i motywację do realizacji następnych.


 
       Ps. My się rzadko poddajemy…